Showbiz

Romeo dhe Donaldi vijnë me një emision të ri, ja moderatorja seksi që do jetë krah tyre

Pasi u mbyll emisioni i tyre “Treshat”, Romeo d

Pasi u mbyll emisioni i tyre “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj nuk heqin dorë nga ekrani. Bëhet me dije se dy vëllezërit binjak do të vijnë në një tjetër format, këtë herë një “Late Night”, dhe madje ata do të jenë në shoqërinë e brunes simpatike, Einxhel Shkira.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ndonëse pak ditë më parë ata u panë në shoqërinë e Xhemit, duke aluduar se do të ishte ajo “zëvendësuesja” e binjakëve në spektaktal, duket se tashmë është konfirmuar prezenca e Einxhelit përkrah tyre. Mbetet për t’u parë sesi do të vijnë këtë herë ‘treshat’ e rinj.