Showbiz

Rita publikon fotografi të reja nga dukja mahnitëse në Meksikë

Ditë më parë, Rita Ora ka mbajtur një koncert para fansave të saj meksikanë, ku joshi vëmendjen me dukjen e saj.

Dhe derisa faqet rozë kanë raportuar për performancën dhe veshjen e 28-vjeçares, ajo ka vendosur që t’i ndajë disa fotografi me ndjekësit e saj e në Instagram.


Rita josh vëmendjen me veshje transparente në koncertin energjik në Meksikë
Rita josh vëmendjen me veshje transparente në koncertin energjik në Meksikë

Ajo duket mahnitëse në pozat e publikuara, me veshje transparente në pjesën e sipërme, teksa poshtë ka të veshura brekë që ngacmojnë fantazinë.

(Foto: Instagram/ritaora)

Për më shumë, Rita nuk ka hezituar ta vë në plan të parë edhe pjesën e pasme të fizikut të saj.

Derisa i ka falënderuar fansat e saj meksikanë për atmosferën, shqiptarja e famshme ka treguar edhe një herë se ka një vetëbesim të madh kur është fjala për vënien në pah të figurës trupore. /Telegrafi/

The post Rita publikon fotografi të reja nga dukja mahnitëse në Meksikë appeared first on Telegrafi.