Showbiz

Rita Ora tërheq vëmendjen e Neymar, ja komenti që i lë futbollisti

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ri

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora, ka tërhequr vëmendjen e futbollistit të njohur Neymar në postimin e fotos për Halloween në profilin e saj në Instagram. Në postimin e bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloween-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë.

Këngëtarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ndër miliona ndjekës që ka është edhe futbollisti i njohur i Paris Saint-Germain, Neymar i cili i ka komentuar bukuroshes.