Showbiz

Rita Ora shkon me fustan të tejdukshëm në studion muzikore

Rita Ora i ka befasuar të gjithë e veshur me një fustan transparent të markës Gucci, derisa realizoi fotot nga studioja muzikore.

Krijuesja e hitit “Anywhere”, ka shfaqur figurën e mahnitshme në fustanin e tejdukshëm në disa foto që ndau me fansat në Instagram.

Poshtë fustanit të zi ajo kishte një pantallona të shkurtra të zeza me bel të lartë. Bukuroshja bionde 29-vjeçare, njëherësh veshi një xhaketë sportive të gjerë dhe kompletoi pamjen me një përzgjedhje unike të gjerdanëve dhe unazave.

Rita po ashtu u shfaq me geta të zeza dhe çizme të veçanta për pamjen ekstravagante, ndërsa ishte ulur në një karrige në dhomën e muzikës.