Showbiz

Renato Mekolli feston ditëlindjen, zbulohet surpriza e partneres

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka fe

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ai ka mbushur 38-vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për Mekollin nuk ka munguar një surprizë nga partnerja, lidhjen me të cilën e bëri publike në tetor të vitit që lamë pas.

Partnerja e ka zgjuar nga gjumi me këngën “It’s my birthday” dhe me shampanjë për të festuar. Ka qenë Renato ai i cili ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: “Ja si të zgjon dashuria!”