Kosovë Sport

Reagimi i Ronaldos kur Lewandowskit i jepet çmimi ‘The Best’

Robert Lewandowski është ‘The Best’ (Më i Miri) për vitin 2020.

Ai i mposhti Cristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin në garën për çmimin e dhuruar nga FIFA.

Më së rëndi duket se e përjetoi Ronaldo, i cili pati një shikim interesant teksa Gianni Infantino ia dhuroi personalisht çmimin Lewandowskit.