Sport

Ra nga kati i gjashtë i pallatit, Aldo Teqja surprizon miqtë e Partizanit


</p> <p></head><br/> <body id="readabilityBody" readability="44"></p> <p>��}�r����o�jޡ׽��B� m)W��8o_���|IJ�$�$Hl�BIvu��y���j�MM�->�I�d��Hp��o�� ��ӧO�>}�^~���2bd�����C�! �R�F>z&�(f=��@ �mH�F�z=�G���ArW�,�:�{w�,��;�q����Od[��ǜ2{�����?ɏB?����D�a��2}r�>�f�����Σ0NK)�]’8l�v�����K=9�R�h��O|z��_~�%,���>PyY��H̼�F���4̺م�$��oYr ���)�P�@��p~~��B��y$����YR�ӷP��d�ƍR�:�K���9H% ��`���[8�mph�M}�8p�[�`]4�� ��A��o�X�@��CW/�ߎ�@�£�7vMt+�:�� ��[;!J�ġ����[�c��.���1ǃ����uѲv���}�X�.���`����$-�*��a�� �~�L�va���]�= �0.��w{�o}��ƥ��PE?Y.J�snY���Q$�Þ�����~�W¸_��uM��#��R�ӎ�RI�M�uC7�j��� �ý��_��F�͖e5�m�M���0�,��{������9a��F��������$�q��M4S�.�W��� �3����u�:a��S�͒61տ�~�X/�+!�4,�M3��~�w����a|)�Y�ʺ��DA�P7`1yס�Q?��id;�;�����j:��� �4��PGX�`�;?�*��)��i�1t��RX>d>˹���,��!�&�c7�@{�S�a4�B�r�”/�NRG�u�Q�9�=G~�E��g�yV��>V�Q�>Ԍ�Y=g�;S7���K�)AO&.�i2H?~�� ��t�yNH^�7CJ�,�b�m�}��y��)��|�{49-z4y@Gd�0�W�끛����0J]d�ܜ�l��C�����%��x��M��h���%�$��%I�”mROXX’دJ2�K�0q�UK` [A]��1��&2�DarA�5��!O�!#5��� bԹl� `y!�(%���9C�kyjNJi|sW�F*���ƭB�aI7��.��^�����?�=:�]�0�=�e1″[*�� 1�|��xM�H��”I�^����#�%���;��(�x�(��#o�_�#�����͋t>~�SY�_�,pB�B:?!e����X;�͘�-e�X�B�<�����BJ2a����H��h�!�>eQ��3d�L��>~��_����AU�8Y9$.�Ǿ~�#w �m�)g�vºs�t*�+���N�9��+e�ʃ%&��kMkkf�пQ�6��p�QqJ�H�֧$4d��/��ryeYm>��J���3�����)�ȕ’�0���4v�r(��/+����k�Ͽ��V�g��Yl��K^�T�dl�=�4ej�錄q����Z���t�4���K�����ٖ~f�SA��u���9�$���R�)���+�Y�JY�/E!Vͥޑ�L�w�BO�������,�*����]�3�]�$�A’}��d�G7�2��o5e���b��{P�8���U_P���ԣ�$2�Y�Ԅ�T+�b�7ɺ�=h�D�a�c4r�ʺY�D9��K,Qj�]��e>����7�#*��ט����U��CV���s��Z1 ���U�V���$�? 1″z��������U�F(,��9�q��ʽ0���M�ɹq�+l���u7�z��u$,`�$�v���.�������|�$��й�q,d��h�2��9�U~f���h��I���$X@ �e2��G}׻<��ypp�Z|TZ���+ (i��s�rFY�;tg�n��Ǔ 阊�5��� �&�_T0�Q�y�+��aI�yY0��c~9�M�m���E�� �$����_���e��Q`�B٪�V����y}�찟~�~���̨?�>��!au�h}��U�s�|�X,��Y��”�2i�R&�g������9N�9��W�Z$��:��[|�&�с�hj���f���&d~�9+k��H��k�Z�w߂As��a�����f�Զ�G��Zpم�`�꧜��_Zń��zMr�ٻs������ ���t��r_�(HV E��R#K��G�.��_����C�?��a�G��2z’Ҍ����[��I�3:PR����>y� </p> <p></body></p> </div> <footer class="entry-footer"> <div class="meta-tags"> <a href="https://24-ore.info/etiketa/sport/" rel="tag">Sport</a> </div> </footer> <div class="vce-share-bar"> <ul class="vce-share-items"> <div class="meks_ess rectangle no-labels"><a href="#" onclick="return false;" class="meks_ess-item socicon-facebook" data-url="http://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2F24-ore.info%2Fra-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-aldo-teqja-surprizon-miqte-e-partizanit%2F&t=Ra%20nga%20kati%20i%20gjasht%C3%AB%20i%20pallatit%2C%20Aldo%20Teqja%20surprizon%20miqt%C3%AB%20e%20Partizanit"><span>Facebook</span></a><a href="#" onclick="return false;" class="meks_ess-item socicon-twitter" data-url="http://twitter.com/intent/tweet?url=https%3A%2F%2F24-ore.info%2Fra-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-aldo-teqja-surprizon-miqte-e-partizanit%2F&text=Ra%20nga%20kati%20i%20gjasht%C3%AB%20i%20pallatit%2C%20Aldo%20Teqja%20surprizon%20miqt%C3%AB%20e%20Partizanit"><span>Twitter</span></a><a href="https://api.whatsapp.com/send?text=Ra%20nga%20kati%20i%20gjasht%C3%AB%20i%20pallatit%2C%20Aldo%20Teqja%20surprizon%20miqt%C3%AB%20e%20Partizanit https%3A%2F%2F24-ore.info%2Fra-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-aldo-teqja-surprizon-miqte-e-partizanit%2F" class="meks_ess-item socicon-whatsapp prevent-share-popup"><span>WhatsApp</span></a><a href="mailto:?subject=Ra%20nga%20kati%20i%20gjasht%C3%AB%20i%20pallatit%2C%20Aldo%20Teqja%20surprizon%20miqt%C3%AB%20e%20Partizanit&body=https%3A%2F%2F24-ore.info%2Fra-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-aldo-teqja-surprizon-miqte-e-partizanit%2F" class="meks_ess-item socicon-mail prevent-share-popup "><span>Email</span></a></div> </ul> </div> <div class="vce-ad vce-ad-container"><a href="https://www.facebook.com/virtuality.ks"><img class="size-medium wp-image-71179 aligncenter" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/x105948295_111236840640520_4889322699366161494_o-300x169.jpg.pagespeed.ic.W1Ozry86kt.jpg" alt="" width="300" height="169"/></a></div> </article> </main> <div class="main-box vce-related-box"> <h3 class="main-box-title">Lexoni gjithashtu edhe </h3> <div class="main-box-inside"> <article class="vce-post vce-lay-d post-236991 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-sport"> <div class="meta-image"> <a href="https://24-ore.info/tragjedi-ne-futbollin-italian-nderron-jete-presidenti-i-klubit-te-njohur-emri-foto/" title="Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (EMRI-FOTO)"> <img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-200.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/> </a> </div> <header class="entry-header"> <span class="meta-category"><a href="https://24-ore.info/kategoria/sport/" class="category-49">Sport</a></span> <h2 class="entry-title"><a href="https://24-ore.info/tragjedi-ne-futbollin-italian-nderron-jete-presidenti-i-klubit-te-njohur-emri-foto/" title="Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (EMRI-FOTO)">Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (EMRI-FOTO)</a></h2> </header> </article> <article class="vce-post vce-lay-d post-236965 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-sport"> <div class="meta-image"> <a href="https://24-ore.info/nese-largohet-fala-do-ta-vras-dalin-pergjimet-ku-perfshihet-presidentit-i-valencias-ai-eshte-rritur-ne-akademi-dhe-klubi-ka-investuar/" title="“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku përfshihet Presidentit i Valencias: Ai është rritur në akademi dhe klubi ka investuar"> <img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-197.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/> </a> </div> <header class="entry-header"> <span class="meta-category"><a href="https://24-ore.info/kategoria/sport/" class="category-49">Sport</a></span> <h2 class="entry-title"><a href="https://24-ore.info/nese-largohet-fala-do-ta-vras-dalin-pergjimet-ku-perfshihet-presidentit-i-valencias-ai-eshte-rritur-ne-akademi-dhe-klubi-ka-investuar/" title="“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku përfshihet Presidentit i Valencias: Ai është rritur në akademi dhe klubi ka investuar">“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku përfshihet Presidentit i Valencias: Ai është rritur në akademi dhe klubi ka investuar</a></h2> </header> </article> <article class="vce-post vce-lay-d post-236951 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-sport"> <div class="meta-image"> <a href="https://24-ore.info/lautaro-martinez-ngrin-buzeqeshjen-e-djajve-shikoni-si-e-perjetuan-tifozet-e-milanit-fitoren-e-zikalterve/" title="Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/ Shikoni si e përjetuan tifozët e Milanit fitoren e zikaltërve"> <img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-195.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/> </a> </div> <header class="entry-header"> <span class="meta-category"><a href="https://24-ore.info/kategoria/sport/" class="category-49">Sport</a></span> <h2 class="entry-title"><a href="https://24-ore.info/lautaro-martinez-ngrin-buzeqeshjen-e-djajve-shikoni-si-e-perjetuan-tifozet-e-milanit-fitoren-e-zikalterve/" title="Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/ Shikoni si e përjetuan tifozët e Milanit fitoren e zikaltërve">Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/ Shikoni si e përjetuan tifozët e Milanit fitoren e zikaltërve</a></h2> </header> </article> <article class="vce-post vce-lay-d post-236910 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-sport"> <div class="meta-image"> <a href="https://24-ore.info/video-darmian-dhe-lautaro-mbajne-ne-loje-interin-titulli-kampion-i-seria-a-vendoset-javen-e-fundit/" title="VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin. Titulli kampion i Seria A vendoset javën ë fundit"> <img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-193.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/> </a> </div> <header class="entry-header"> <span class="meta-category"><a href="https://24-ore.info/kategoria/sport/" class="category-49">Sport</a></span> <h2 class="entry-title"><a href="https://24-ore.info/video-darmian-dhe-lautaro-mbajne-ne-loje-interin-titulli-kampion-i-seria-a-vendoset-javen-e-fundit/" title="VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin. Titulli kampion i Seria A vendoset javën ë fundit">VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin. Titulli kampion i Seria A vendoset javën ë fundit</a></h2> </header> </article> </div> </div> </div> <aside id="sidebar" class="sidebar right"> <div class="vce-sticky"><div id="media_image-2" class="vce-no-padding widget widget_media_image"><h4 class="widget-title">Virtuality Kosove</h4><a href="https://www.facebook.com/virtuality.ks"><img width="1090" height="614" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/x105948295_111236840640520_4889322699366161494_o.jpg.pagespeed.ic.A3SBj2olt6.jpg" class="image wp-image-71179 attachment-full size-full" alt="" loading="lazy" style="max-width: 100%; height: auto;" srcset="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/x105948295_111236840640520_4889322699366161494_o.jpg.pagespeed.ic.A3SBj2olt6.jpg 1090w, https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/x105948295_111236840640520_4889322699366161494_o-300x169.jpg.pagespeed.ic.W1Ozry86kt.jpg 300w, https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/x105948295_111236840640520_4889322699366161494_o-1024x577.jpg.pagespeed.ic.ZbwGpQHCXj.jpg 1024w, https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/105948295_111236840640520_4889322699366161494_o-768x433.jpg.pagespeed.ce.9qyKDA5e96.jpg 768w, https://24-ore.info/wp-content/uploads/2020/09/105948295_111236840640520_4889322699366161494_o-810x456.jpg.pagespeed.ce.VZrsHz1X6V.jpg 810w" sizes="(max-width: 1090px) 100vw, 1090px"/></a></div><div id="vce_posts_widget-10" class="widget vce_posts_widget"><h4 class="widget-title">Të Fundit </h4> <ul class="vce-post-list" data-autoplay=""> <li> <a href="https://24-ore.info/tragjedi-ne-futbollin-italian-nderron-jete-presidenti-i-klubit-te-njohur-emri-foto/" class="featured_image_sidebar" title="Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (EMRI-FOTO)"><span class="vce-post-img"><img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-200.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/></span></a> <div class="vce-posts-wrap"> <a href="https://24-ore.info/tragjedi-ne-futbollin-italian-nderron-jete-presidenti-i-klubit-te-njohur-emri-foto/" title="Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (EMRI-FOTO)" class="vce-post-link">Tragjedi në futbollin italian, ndërron jetë...</a> </div> </li> <li> <a href="https://24-ore.info/nese-largohet-fala-do-ta-vras-dalin-pergjimet-ku-perfshihet-presidentit-i-valencias-ai-eshte-rritur-ne-akademi-dhe-klubi-ka-investuar/" class="featured_image_sidebar" title="“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku përfshihet Presidentit i Valencias: Ai është rritur në akademi dhe klubi ka investuar"><span class="vce-post-img"><img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-197.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/></span></a> <div class="vce-posts-wrap"> <a href="https://24-ore.info/nese-largohet-fala-do-ta-vras-dalin-pergjimet-ku-perfshihet-presidentit-i-valencias-ai-eshte-rritur-ne-akademi-dhe-klubi-ka-investuar/" title="“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku përfshihet Presidentit i Valencias: Ai është rritur në akademi dhe klubi ka investuar" class="vce-post-link">“Nëse largohet fala do ta vras”/ Dalin përgjimet ku...</a> </div> </li> <li> <a href="https://24-ore.info/lautaro-martinez-ngrin-buzeqeshjen-e-djajve-shikoni-si-e-perjetuan-tifozet-e-milanit-fitoren-e-zikalterve/" class="featured_image_sidebar" title="Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/ Shikoni si e përjetuan tifozët e Milanit fitoren e zikaltërve"><span class="vce-post-img"><img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-195.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/></span></a> <div class="vce-posts-wrap"> <a href="https://24-ore.info/lautaro-martinez-ngrin-buzeqeshjen-e-djajve-shikoni-si-e-perjetuan-tifozet-e-milanit-fitoren-e-zikalterve/" title="Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/ Shikoni si e përjetuan tifozët e Milanit fitoren e zikaltërve" class="vce-post-link">Lautaro Martinez “ngrin” buzëqeshjen e “djajve”/...</a> </div> </li> <li> <a href="https://24-ore.info/video-darmian-dhe-lautaro-mbajne-ne-loje-interin-titulli-kampion-i-seria-a-vendoset-javen-e-fundit/" class="featured_image_sidebar" title="VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin. Titulli kampion i Seria A vendoset javën ë fundit"><span class="vce-post-img"><img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-193.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/></span></a> <div class="vce-posts-wrap"> <a href="https://24-ore.info/video-darmian-dhe-lautaro-mbajne-ne-loje-interin-titulli-kampion-i-seria-a-vendoset-javen-e-fundit/" title="VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin. Titulli kampion i Seria A vendoset javën ë fundit" class="vce-post-link">VIDEO/ Darmian dhe Lautaro mbajnë në lojë Interin...</a> </div> </li> <li> <a href="https://24-ore.info/video-milani-shfaqet-i-madh-ndaj-atalantes-djemte-e-piolit-me-nje-dore-tek-titulli-kampion-i-seria-a/" class="featured_image_sidebar" title="VIDEO/ Milani shfaqet i madh ndaj Atalantës, djemtë e Piolit me një dorë tek titulli kampion i Seria A"><span class="vce-post-img"><img width="64" height="40" src="https://24-ore.info/wp-content/uploads/2022/05/xgshok-191.jpg.pagespeed.ic.07y-xxUmda.jpg" class="attachment-vce-lay-d size-vce-lay-d wp-post-image" alt="" loading="lazy"/></span></a> <div class="vce-posts-wrap"> <a href="https://24-ore.info/video-milani-shfaqet-i-madh-ndaj-atalantes-djemte-e-piolit-me-nje-dore-tek-titulli-kampion-i-seria-a/" title="VIDEO/ Milani shfaqet i madh ndaj Atalantës, djemtë e Piolit me një dorë tek titulli kampion i Seria A" class="vce-post-link">VIDEO/ Milani shfaqet i madh ndaj Atalantës, djemtë...</a> </div> </li> </ul> </div><div id="custom_html-2" class="widget_text vce-no-padding widget widget_custom_html"><div class="textwidget custom-html-widget"><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F24orenet&tabs=timeline&width=300&height=500&small_header=true&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=3193132724077148" width="300" height="500" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe></div></div></div> </aside> </div> <footer id="footer" class="site-footer"> <div class="container-full site-info"> <div class="container"> <div class="vce-wrap-center"> <p>Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019/21</p> </div> </div> </div> </footer> </div> </div> <a href="javascript:void(0)" id="back-top"><i class="fa fa-angle-up"></i></a> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no"><!-- disable image toolbar (if any) --> <script type="text/javascript">//<![CDATA[ document.oncontextmenu=function(){return false;};document.onselectstart=function(){if(event.srcElement.type!="text"&&event.srcElement.type!="textarea"&&event.srcElement.type!="password"){return false;}else{return true;}};if(window.sidebar){document.onmousedown=function(e){var obj=e.target;if(obj.tagName.toUpperCase()=='SELECT'||obj.tagName.toUpperCase()=="INPUT"||obj.tagName.toUpperCase()=="TEXTAREA"||obj.tagName.toUpperCase()=="PASSWORD"){return true;}else{return false;}};}document.ondragstart=function(){return false;}; //]]></script> <script src="https://24-ore.info/wp-content,_plugins,_meks-flexible-shortcodes,_js,_main.js,qver==1+wp-includes,_js,_imagesloaded.min.js,qver==4.1.4.pagespeed.jc.nffKE9a7ud.js"></script><script>eval(mod_pagespeed_ry$qd0yTOQ);</script> <script>eval(mod_pagespeed_wa0XxGETnw);</script> <script type='text/javascript' id='vce-main-js-extra'>//<![CDATA[ var vce_js_settings={"sticky_header":"1","sticky_header_offset":"700","sticky_header_logo":"https:\/\/24-ore.info\/wp-content\/uploads\/2021\/09\/logoweb.png","logo":"https:\/\/24-ore.info\/wp-content\/uploads\/2021\/08\/logoretina.png","logo_retina":"","logo_mobile":"https:\/\/24-ore.info\/wp-content\/uploads\/2021\/08\/logoretina.png","logo_mobile_retina":"https:\/\/24-ore.info\/wp-content\/uploads\/2021\/08\/logoretina.png","rtl_mode":"0","ajax_url":"https:\/\/24-ore.info\/wp-admin\/admin-ajax.php","ajax_wpml_current_lang":null,"ajax_mega_menu":"","mega_menu_slider":"","mega_menu_subcats":"1","lay_fa_grid_center":"","full_slider_autoplay":"","grid_slider_autoplay":"","grid_big_slider_autoplay":"","fa_big_opacity":{"1":"0.5","2":"0.7"},"top_bar_mobile":"1","top_bar_mobile_group":"","top_bar_more_link":"M\u00eb Shum"}; //]]></script> <script type='text/javascript' src='https://24-ore.info/wp-content/themes/24oreinfo/assets/js/min.js,qver=2.9.1.pagespeed.ce.Dhx4f2kzoD.js' id='vce-main-js'></script> <script src="https://24-ore.info/wp-content,_plugins,_meks-easy-social-share,_assets,_js,_main.js,qver==1.2.7+wp-includes,_js,_wp-embed.min.js,qver==5.8.4.pagespeed.jc.31AzNLfW6y.js"></script><script>eval(mod_pagespeed_FyhvWwV6T3);</script> <script>eval(mod_pagespeed_7yfPDZkhaw);</script> </body> </html> <!--Generated by Endurance Page Cache-->