Showbiz

Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston videon me Feron

Arbenita dhe Fero shihen bashkë në shtrat, të përqafuar dhe me shumë dashuri.

Derisa thuhej se ata janë ndarë, Arbenita thyen heshtjen me një video ku publikon çaste tejet intime në shtrat.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Të rrëmbyer nga epshi i puthjeve e përqafimeve, dyshja e ndanë videon me ndjekësit e tyre.