Showbiz

Pushimet luksoze në Dubai, zbulohet “i dashuri” i Oriola Marashit

Bukuroshja Oriola Marashi, prej disa ditësh nd

Bukuroshja Oriola Marashi, prej disa ditësh ndodhet në Dubai, nga ku poston shumë foto e video të cilat kanë tërhequr vëmendjën e fansave, të cilët kanë ndritur dyshime së me kë po i kalon pushimet modelja.

Ditën e djeshme për të shuar dyshimet tek të gjithë ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të verdhë krah një burri të shkurtër dhe shkruan me humor ‘Me të dashurin tim misterioz’.

Mesa duket ajo po shijon disa ditë pushime me motrën e saj dhe mikeshat, ndaj vështirë se mund të zbulojmë imazhin e ndonjë mashkulli krah saj.