Kosovë

Publikohen pamjet teksa mjekësia ligjore merr trupin e pajetë të 77 vjeçares në Prishtinë

Një 77 vjeçare është gjetur sot pa shenja j

Një 77 vjeçare është gjetur sot pa shenja jetë rreth orës 09:00, në rrugën “Hyzri Talla”, në Prishtinë.

Insajderi ka arritur të sigurojë pamjet teksa trupi i pajetë merret nga Mjekësia ligjore.

Flora Ahmeti, zëdhënësja e policisë tha se vdekjen e ka konstatuar ekipi mjekësor të cilët kanë ndalur menjëherë në vendin e ngjarjes.

“Rreth orës 09:00 kemi pranuar informatën se ne rrugën Hyzri Talla ne Prishtine, është i shtrire një person (femër – 1942). Menjëherë ne vend ngjarje kane dale njësitet e nevojshme dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me rastin po merren njësite përkatëse policore”, ka thënë Ahmeti për Insajderin

Policia jep detaje për 77 vjeçaren që u gjet e vdekur në Prishtinë

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë