Showbiz

Publikohen foto duke u puthur me një mashkull/ Genta Ismajli në një lidhje

Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, g

Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, gjitmonë ka dashur që ta mbajë sekret jetën e saj private, duke qënë larg mediave rozë.  Mediat gjithmonë kanë folur për historitë e saj të dashurisë, po këngëtarja asnjëherë nuk ka dashur të flas për të. Prive.al ka siguruar një video ku Genta shfaqet duke u puthur në buzë me një  mashkull.

Ende nuk dihet kush është fatlumi që është përkrah bukuroshes. Dimë që këngëtarja ndodhet në Turqi dhe po punon për një bashkëpunim me një artis turk që së shpejti presim që  ta shohim.