Sport

PSG sfidohet nga dy skuadra të Premier League për transferimin e Dybala

E ardhmja e sulmuesit të Juventuesit, Paulo Dyb

E ardhmja e sulmuesit të Juventuesit, Paulo Dybala është ende  e qartë.

Pas, PSG-së, sipas Gazetës Tuttosport, në garë janë përfshirë dy ekipet nga Manchesteri; United dhe City.

Raportohet se “Zonja e Vjetër”, për shkak të problemeve të shkaktuara nga pandemia do të shesë disa nga yjet e saj.

Dybala edhe në të kaluarën është përmendur si një nga lojtarët që mund të largohet nga Torino. /Insajderi.com