Maqedoni

Pse Alternativa organizon vetëm Oda të Burrave?

Sonte në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat, në pyetjen e Arta Tahirit se pse partia Alternativa organizon vetëm Oda të Burrave, kreu i kësaj partie, Afrim Gashi tha se kjo është pjesë e politikave konservatore të partisë dhe se pavarësisht kësaj ai është promotorë i gjinisë femërore në politikë.

Loading…