Maqedoni

Presidenti Pendarovski merr dhuratë nga Silva

A621.05.

Zhilberto Silva me ardhje etij në Shkup dhe me shpalosjen e kupës së botës, i dhuroi edhe në dhuratë presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, shkrua Alsat.