Showbiz

“Policia” ndali ndejën e Sarës dhe Ledrit?

Ledri ka publikuar një imazh duke treguar se kush po ja ndal `ndejën`.

Ledri një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar pret një vajzë bashkë me partneren Sara Hoxha, blogerja e njohur nga Shqipëria.

Sara dhe Ledri, dje kanë festuar `baby shower-in` e vajzës, ku mysafir ishin plot fytyra publike të estradës shqiptare.

Reperi kishte publikuar një video në Instastory me mbishkrim, “policia me nal nejen”.

Aty ku mund të shihet një djalosh i vogël me biçikletë e cila ka një dritë me ngjyrë të kuqe dhe të kaltër.