Lajme

Policia konfirmon vjedhjen e arkës 300 kilogramëshe në AUV

Policia e Kosovës për 24-ore.info ka konfirmuar vjedhjen në objektin e Agjencinë e Ushqimit dhe Veterinarisë.

Sipas tyre kjo ngjarje ka ndodhur në ora 08:05.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Me datë 22.10.2020. në ora 08:05, ne Policinë e Kosovës është raportuar se në një objekt në Fushë Kosovë është kryer një vjedhje. Njesitet kompetente policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke kryer hetime për rastin”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Nga AUK është marrë arka me peshë 300 kg.