Showbiz

Po e pranon me të madhe në Turqi se është shqiptar, aktori i njohur do bëhet baba

Aktori turk Baris Arduç, i njohur si “Kuzgun” nga seriali me të njëjtin emër i cili është transmetuar në TV Klan, së fundmi është përfolur se do të bëhet baba.

Mediat turke shkruanin se bashkëshortja e tij Gupse Ozay është shtatzënë. Gupse ka reaguar së fundmi duke deklaruar se kjo nuk është e vërtetë, por do të donte shumë një fëmijë. “Nuk jam shtatzënë, por dua kaq shumë të bëhem me fëmijë”-tha aktorja.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Baris Arduç dhe Gupse Ozay u martuan në korrik të këtij viti me një ceremoni të thjeshtë. Madje edhe vetë çifti u shfaqën të veshur jo në mënyrën tradicionale.