Lajme

Plagoset me thikë një person në Podujevë

Është plagosur me thikë një person dje në Podujevë. 

Siç njofton PK, pas marrjes së ndihmës së parë viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtejmë mjekësor.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Është raportuar se viktima i mitur mashkull kosovar ka kërkuar tretman mjekësor për shkak të lëndimeve që i kishte marrë nga një mjet i mprehtë – thikë. Pas marrjes së ndihmës së parë viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtejmë mjekësor. Lidhur me rastin në cilësinë e të dyshuarit është intervistuar i dyshuari i mitur mashkull kosovar. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe nuk raportohet për ndonjë person të arrestuar”, thuhet në raport.