Showbiz

Pjesë e Tik Tok bëhet dhe Arian Çani, moderatori prezanton si rrallëherë të bijën

Tashmë dhe moderatorin Arjan Çani mund ta gjeni

Tashmë dhe moderatorin Arjan Çani mund ta gjeni në ‘Tik Tok’.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Lajmin e ka bërë me dije vetë  moderatori, me anë të një video-je ku tregon se ka vendosur të plotësojë dëshirën e vajzës dhe tëbëhet pjesë e rrjetit më të ri social.

“Unë s’marrë vesh nga rrjetet sociale dhe Joana sapo më tha duhet të bësh një video ta hedhësh në TikTok se ke vetëm 5 abonentë”, është shprehur Çani.

https://www.tiktok.com/trending?referer_url=https%3A%2F%2Fdosja.al%2F&referer_video_id=6896187389618752770

Vetë Çani në emisionin e tij thotë se ato janë “diarre” madje herë pas here në emisionin “Zonë e Lirë” ka deklaruar se i urren.