Showbiz

Peshkaqeni iu afrua varkës në të cilën ndodhej aktori i njohjur grek- Shikoni videon

Një gjë e papritur i ka ndodhur më herët ditën

Një gjë e papritur i ka ndodhur më herët ditën e sotme, Giorgos Liagas, teksa ishte në një varkë. Dashuria e tij për detin është e njohur, pasi shpesh zgjedh të bëjë pushime nga detyrat e tij profesionale në këtë mënyrë. Megjithatë, kjo kohë do të jetë e paharrueshme.Siç ka informuar ndjekësit e tij në rrjetet sociale, një peshkaqen ishte pranë varkës me të cilën po udhëtonte. Më konkretisht, Giorgos Liagas ka postuar përmes llogarisë së tij personale në Instagram, një video që tregon se peshkaqeni i është afruar mjaftueshëm varkës, ndërsa në video shkruan: “Dhe ku të kërkosh kafshatë!”.