Maqedoni

Përleshje e armatosur në Shkup, dy persona mbeten të vrarë

Alsat jozyrtarisht mëson se para pak çastesh në rrugën Makedonska-Kosovska Brigada, në afërsi të pompës së benzinës “Mak Petrol” ka ndodhur një përleshje e armatosur me çrrastë dy persona kanë mbetur të vrarë. Forca të shumta policore janë në vendngjarje dhe po merren me rastin.

Lajmi në përditësim

The post Përleshje e armatosur në Shkup, dy persona mbeten të vrarë appeared first on Alsat.