Lajme

Përfundojnë hetimet për Fjolla Morinën, detaje për çka akuzohet

Prokuroria e Kukësit ka përfunduar hetimet për Fjolla Morinën, e cila u kap me një pistoletë pa leje disa javë më parë në pikën e kalimit kufitar të Morinës, së bashku me dy persona të tjerë.

Siç raporton abcnews.al, Fjolla Morina akuzohet tashmë zyrtarisht për armëmbajtje pa leje, ndërsa për dy shoqëruesit e saj, Fisnik Syla dhe Fitim Muji, është pushuar çështja.

Reklamo bizensin tuaj ketu