Showbiz

Pas Arben Gashit dhe Haxhi Avdylit, edhe Kujtim Shala dhe Visar Hoti me Covid-19

Edhe dy deputetë tjerë nga radhet e LDK-së janë

Edhe dy deputetë tjerë nga radhet e LDK-së janë infektuar me Covid-19, Kujtim Shala dhe Visar Hoti njofton Insajderi.

Burime brenda Gezetes Expres bëjnë të ditur se Kujtim Shala ka pesë ditë që është i infektur me Covid-19.

Haxhi Avdyli dhe Visar Hoti kanë rezultuar sot pozitiv me virusin Covid-19.

Brenda LDK-së tashmë janë të infektuar me Covid -19 gjithsej katër deputet: Arben Gashi, Haxhi Avdyli, Kujtim Shala dhe Visar Hoti.