Showbiz

Pas 12 vitesh në ´Portokalli´, Gaz Paja mungon këtë javë (Arsyeja)

Aktori i humorit, Gaz Paja ka munguar në ´´P

Aktori i humorit, Gaz Paja ka munguar në ´´Portokalli´´ mbrëmjen e djeshme.

Përflitet se arsyeja e mungesës  mund të jetë ardhja në jetë e djalit të tij Dard. Ndonëse aktori ka vendosur  ti qëndrojë pranë të voglit dhe bashkëshortes së tij.

Gazi dhe Ira u bënë prindër të një djali , të quajtur Dard për herë të parë më 28 tetor.