Showbiz

Partneri turk i Genta Ismajlit gdhend në trup shqiponjën (FOTO)

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë një nga çif

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të diskutuar në showbiz-in shqiptar.

Usta e mbështet kudo Gentën dhe ajo që vlen për t`u theksuar është se partneri i këngëtares është përshtatur dhe shumë shpejt me kulturën tonë.

Së fundmi, Genta ka zbuluar një detaj shumë interesant lidhur me Ustën. Me anë të një postimi në ‘Instastory’, ajo ka treguar se partneri i saj ka bërë tatuazh në krahë shqiponjën dykrenore.

Kujtojmë se dyshja e dashur për publikun   janë njohur me njëri-tjetrin në Kosovë, gjatë një darke me miq të tyre të përbashkët.