Maqedoni

Parashikimi i motit

Moti sot në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë relativisht me diell dhe i ngrohët ndërsa do të fryjë erë e lehtë në drejtim të veriut. Temperatura gjatë ditës do të jetë në interval prej 22 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm  ndërsa temperatura do të arrijë deri në 25 gradë Celsius.

Loading…