Showbiz

Pamje nga festa gjigante, Fjolla Morina dedikim plot ndjenjë partneri për 30-vjetor: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka fest

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka festuar sot 30-vjetorin. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka zbuluar në rrjete sociale pamje nga festa gjigante.

Si Fisniku, ashtu dhe Fjolla janë veshur me të zeza dhe kanë pozuar të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në një prej fotove, dyshja shfaqen duke u puthur në buzë.

“Një natë e paharrueshme dhe një festë ditëlindjeje me miqtë e të dashurit tanë. Shpresoj të festoj gjithmonë me dashurinë e jetës time. Lutem që jeta jonë të jetë e mbushur me dashuri dhe gëzim. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!”, ka shkruar Fjolla krahas një videoje.