Showbiz

Oriola Marashi provokon sërish, fotot nudo nga seti i fundit

Oriola Marashi ka postuar disa foto që kanë rri

Oriola Marashi ka postuar disa foto që kanë rritur temperaturen ne rrjetet sociale.Bukuroshja ka vazhduar me set-te të reja për firma të ndryshëm dhe këtë e ka bërë edhe këto ditë.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur, teksa mbulon pjesët intime të saj me një najlon.

Oriola tashmë ka qenë pjesë e disa sfilatave të modës jashtë Shqipërisë, duke vazhduar karrierën e saj të suksesshme.