Showbiz

Operohet i biri 5-muajsh në kokë, flet missi shqiptar

Një ditë pas operacionit të djalit të saj,

Një ditë pas operacionit të djalit të saj, operacion në të cilin u bë një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, Almeda Abazi ka reaguar për herë të parë.

Missi shqiptar, postoi një status në ´´Insta story-n´´ e saj, ajo shkrua se djali është në gjëndje shumë të mirë dhe falenderon të gjithë njerëzit për mbështetjen që I kanë dhënë.

Ju falenderoj përzemërsisht të gjithëve për urimet e sinqerta dhe interesimin që treguat për shëndetin e djalit tonë Efehan. Operacioni kaloi me sukses dhe Efehan është shumë mirë. Jua shpërblefsha në raste të gëzueshme dhe Zoti i ruajt të gjithë fëmijët kudo që janë.”- shkruan Almeda në postim.