Showbiz

Nuk ka më dyshime… Byzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, ja me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

Tani nuk ka më vend për dyshime… Ndonëse donin

Tani nuk ka më vend për dyshime… Ndonëse donin ta mbanin sekret, por ata “dështuan”. Dy ditë më parë, këngëtari Ardian Bujupi pubikoi një foto me këngëtaren që po bashkëpunonte, duke mos ia publikuar fytyrën, ku paralajmëroi këngën e re

Mirëpo, ka mjaftuar byzylyku i saj 3750 eurosh për të nxjerr zbuluar se Bujupi do të këtë një tjetër bashkëpunim me Xhensila Myrtezajn.

Këngëtarja ka të njëjtin byzylyk në një foto në Instagram, dhe tashmë s’ka më vend për dyshime…

Ajo madje ka komentuar te fotoja ku shkruan: “Suksese lali”, ndërsa e shoqëron postimin me një emoji që shkel syrin.


Kjo nuk është hera e parë që këta dy artistët bashkëpunojnë. Ardiani dhe Xhensila sollën bashkë edhe hitin “Çika çika” në 2018-n.