Showbiz

Nuk flisnin për një kohë të gjatë? Pas lajmit që bëri bujë në media për përçarjen mes motrave Libohova, vjen reagimi i parë nga Eranda

Motrat Libohova, shumë të dashura dhe popullore

Motrat Libohova, shumë të dashura dhe popullore me publikun e tyre, zgjodhën të heshtin për lajmet e bujshme se mes tyre marrëdhënia nuk është fort e mirë.Prej vitesh Irma dhe Eranda nuk shiheshin gjëkundi në shoqërinë e njera-tjerës dhe prania e tyre mungonte edhe në profilet e tyre në rrjetet sociale. Gjithashtu Irma nuk mori pjesë as kur e motra u zgjodh “Mjeshtëri i Madh” nga Presidenti dhe miq e familjarë gëzuan për të.

Por duket se gjerat janë sheshuar së fundi dhe motrat i kanë dhënë fund mosmarrveshjeve.

Eranda ka publikuar së fundmi në InstaStyory një foto nga 2015 me Irmën dhe ky lajm ka gëzuar pa masë ndjekësit të cilët nuk e pritën mirë përçarjen e motrave.