Showbiz

“Nuk dua që…” Jennifer Lopez reagon sërish pas akuzave për ndërhyrje estetike

Këngëtarja Jennifer Lopez kohëve të fundit ësht

Këngëtarja Jennifer Lopez kohëve të fundit është akuzuar se ka bërë ndërhyrje estetike.

Këngëtarja tregoi se përdor produkte anti-rrudhë, dhe kjo është dhe arsyeja pse lëkura e saj duket aq e re. Teksa postoi foto, tërësisht pa make up, këngëtarja ironizon kur thotë se ekziston edhe një sekret tjetër që të mos plaket, duke respektuar vajzat dhe gratë e tjera.

Më parë, JLo në disa postime në Instagram-it tha se nuk ka nevojë për ‘botox’, pasi zgjidhja është të kalojnë kohën me pozitivitet. Ajo sërish reagoi në një intervistë për People, duke thënë se nuk dëshiron ta quajnë gënjeshtare.

“Nuk dua ta akuzoj askënd. Nëse dikush dëshiron të bëjë ndërhyrje, është në rregull. Por, nuk dua që njerëzit të gënjejnë dhe të më thonë që nuk më besojnë”, është shprehur ajo.