Showbiz

Nora lë koment tek profili i Robert Berishës, ja çfarë i ka shkruar

Nora i ka komentuar Robertit.

Sot është dita ndërkombëtare e vajzave, shkruan lajmi.net.

Duke qenë kështu, në mesin e shumë emrave të njohur edhe Robert Berisha e ka uruar vajzën e tij Renee edhe publikisht.

“Ti je dielli im, hëna dhe gjithë ylli. Je kuptimi i jetës sime. Urime dita e vajzave”, ka shkruar Roberti pranë postimit të fotografisë.

Në mesin e shumë komenteve, nuk ka munguar as ai i Nora Istrefit e i cili ra më së shumti në sy.

“Renée ime e bukur”, ka shkruar ndër të tjera Nora.Kujtojmë se kur bëher fjalë për vajzën e tyre Renee, Nora dhe Roberti vazhdojnë ta mbajnë një raport shumë të mirë.