Showbiz

Njihuni me burrin e Shkurte Gashit

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë pak ditë më parë. Në një privatësi të plotë ajo kaloi këtë moment dhe gjithë shtatzëninë.

Por, sekret mbeti edhe partneri i këngëtares i cili mesa duket është zbuluar.

Kjo lihet të kuptohet nga një repost i bërë nga Lum Salihu, djali i këngëtares Shyhrete Behluli që ka uruar ardhjen në jetë të Malit, djalit të këngëtares.

Personi që ka ndarë buqetën në InstaStory është pikërisht partneri i këngëtares i cili quhet Albert.