Lajme

Një fëmijë vdes pasi bie nga lumi në Dragash

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete pasi ka

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete pasi ka rënë në lumin e fshatit Blaq të Dragashit, njofton Insajderi.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur të martën, rreth orës 19:27.

Rasti është hapur si “Vdekje aksidentale”.

“Është raportuar se një fëmijë/ femër kosovare ka a rënë në lumin e fshatit dhe është gjetur pa shenja jete. Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, trupi i pa jetë u është liruar familjarëve nga kompetentët për procedura mortore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Insajderi.com