Showbiz

Nga pilote garash në aktore filmash porno: Argëtohem dhe fitoj shumë para

Rene Gracie garonte në kampionatin “Supercars”,

Rene Gracie garonte në kampionatin “Supercars”, por prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një programi për të rritur, aty ku fiton 11 mijë euro në ditë. 25-vjeçarja australiane duket më e kënaqur se kurrë me profesionin e saj të ri.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Në të shkuarën isha pjesë e garave me makina, ndërsa tani jam në një sektor ku argëtohem dhe fitoj shumë para”, është shprehur së fundmi ish-pilotja, e cila vijon me sukses karrierën në industrinë programeve me pullë të kuqe./syri