Showbiz

‘’Nga dobësimi më ishte…’’, Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga perso

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj.

Së fundmi, Rudina ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë, dhe Rudina  ka treguar se ka bërë vetëm gjoksin.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse. “Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.