Showbiz

“Nëna kamomili”, Xhensila surprizon vjehrrën dhe i bën dedikimin e veçantë për ditëlindje

Nëna e aktorit të njohur të humorit,Nëna e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku festoi ditën e djeshme 60-vjetorin dhe në këtë ditë të veçantë ajo u surprizua nga djali dhe nusja.

Dyshja nuk kanë kursyer foto nga festa dhe urimet plot dashuri në rrjetet sociale. “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Urime 60 vjetorin e bukura mam”, ka shkruar Besi si rrallëherë në foton ku ka përqafuar të ëmën.

Edhe Xhensila ka zgjedhur të ndajë një moment me gjyshen e Ajkës, të cilën e thërret nëna kamomili. “Nëna kamomili gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Xhensila.

2