Showbiz

Në kërkim nga policia/ Stresi shfaqet mes shokëve me alkol dhe armë

Që pas protestës së parë, Stresi u larguar drej

Që pas protestës së parë, Stresi u larguar drejt Kosovës kur u shpall në kërkim. Vetë reperi bëri publik sesi ishte larguar nga vendi. Në rrjetet sociale, ai ka postuar video ku shfaqet me shoqërinë duke shijuar një mbrëmjen mes çunave.

Ajo që na bie në sy është krahas alkolit, Stresi ka në duar armë, duke pozuar pranë kamerës me armë në dorë, i pashqetësuar. Mbetet për t’u parë sesi do të vijojë këtë herë “telenovela” e Stresit me drejtësinë.