Showbiz

Ndërroi jetë nga Covid-19, Çiljeta prek me fjalët dedikuar të atit të ndjerë: Zot, më jep guxim…

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga humbi babai

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga humbi babain e saj disa ditë më parë, pasi ishte infektuar me koronavirus. Lajmin e trishtë e bëri me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram, ku falenderoi të atin për mbështetjen që i ka dhënë në jetë.

Këngëtarja ka publikuar sërish sot në rrjete sociale dhe ka dhënë një mesazh të rëndësishëm e shumë të vlefshëm për jetën.

“Zot, më dhuro qetësi për të pranuar gjërat që nuk mund t’i ndryshoj, guximin për të ndryshuar gjërat që mundem dhe mençurinë për të njohur ndryshimin.”- janë fjalët e saj.