Showbiz

Ndahet nga jeta në moshë të rej dhëndri i Myfarete Lazes, ja postimi prekës i këngëtares

Myfarete Laze ka përlotur rrjetin, teksa ka bër

Myfarete Laze ka përlotur rrjetin, teksa ka bërë me dije se dhëndri i saj është ndarë nga jeta në moshë fare të re. Vetë këngëtarja ka zgjedhur ta bëjë publik këtë lajm, duke mos e fshehur dhimbjen që ndjen për këtë humbje të parakohshme.

‘Natë e trishtë. Humba një pjestar të familjes, shumë të dashur dhe të respektuar. Humba djalin që se linda dot vetë, dhëndrin, babain e mbesës që më bëri gjyshe’ ka shkruar në postim këngëtarja.