Sport

Napoli kërkon mbi 70 milionë euro për Koulibalyn

E ardhmja e Kalidou Koulibalys mbetet e paqartë. Mediat italiane kanë raportuar të hënën se mbrojtësi senegalez nuk ka vendosur ende.

Napoli për ta liruar mbrojtësin po kërkon mbi 70 milionë euro.

Interesim për senegalezin kanë shprehur skuadrat, si Manchester United, PSG dhe Liverpool. Koulibaly ka kontratë me Napolin deri në vitin 2023.