Showbiz

Mozzik flet për herë të parë për ndarjen nga Loredana: Është nëna e vajzës sime

Mozzik dhe Loredana, ish-partnerja e tij, kanë

Mozzik dhe Loredana, ish-partnerja e tij, kanë qenë çifti më i përfolur i këtij viti në titujt rozë derisa pak javë më parë, pranuan të dy publikisht se i kanë dhënë fund raportit të tyre të shumëkomentuar. Prindërit e një vajze, tani bëjnë jetën e tyre të ndarë, edhe në muzikë.

I ftuar në “Shiko kush luan”, Mozzik nuk iu shmang pyetjeve pikante, një prej të cilave ishte edhe “Sa të dashura serioze ke pasur?”

“E dinë të gjithë që e dashura serioze është vetëm një është dhe ajo është nëna e vajzës sime, Loredana” – tha Mozzik, duke treguar kështu se Loredana vazhdon të jetë njeriu më i rëndësishëm që reperi ka pasur në aspektin personal.