Maqedoni

Moti sot me vranësira dhe kushte për reshje shiu

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira ndërsa në pjesët perëndimore të vendit me kushte për reshje shiu.

Temperatura minimale do të sillet nga 5 deri në 12 gradë Celsius, derisa temperatura maksimale nga 13 deri në 19 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë mot i ngjashëm me temperaturë nga 10 deri në 19 gradë Celsius.

Loading…