Maqedoni

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot në mbarë vendin do të mbaj me diell dhe vranësira mesatare, në orët e mëngjesit vende vende me mjegull.

Temperaturat ditore në Shkup do të arrij në 18 gradë Celsius. Mavrovë 11, Ohër 16, Manastir 17, Kavadar 19, Kriva Pallankë 17, Berovë 16, Dojran 21 e kështu me radhë.

Edhe gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell dhe vranësira.

Loading…