Maqedoni

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 26 gradë

Moti sot do të jetë me diell, me vranësira

Moti sot do të jetë me diell, me vranësira të vogla deri mesatare dhe do të fryjë erë e matur nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri 15 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 19 deri 26 gradë Celsius.

– Advertisements –