Maqedoni

Moti sot kryesisht me diell, temperatura deri më 29 gradë Celsius

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë stab

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë stabil, gjatë ditës me diell dhe erë e dobët në drejtimin verior.
Temperatura minimale do të jetë prej 0 deri 7 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale maksimale do të jenë prej 22 deri më 29 gradë Celsius.

The post Moti sot kryesisht me diell, temperatura deri më 29 gradë Celsius appeared first on ALSAT-M.