Maqedoni

Moti me vranësira, temperatura deri më 11 gradë

Moti sot në pjesët më të larta të vendit do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina me vranësira dhe paraqitje të mjegullës. Temperatura do të sillet prej minus 3 deri në 11 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë prej 0 deri në 10 gradë Celsiusë.

The post Moti me vranësira, temperatura deri më 11 gradë appeared first on Alsat.