Maqedoni

Moti me diell, temperatura deri në 29 gradë Celsius

Moti në vend do të jetë me diell, gjatë ditës do të mbajë mot relativisht i ngrohtë me erë të dobët nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të jenë prej një deri në gjashtë gradë, ndërsa maksimale nga 21 deri në 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Loading…