Maqedoni

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë kushte për stuhi të vogla. Do të fryjë erë e dobët në drejtimin jug-lindor.

Loading…